Anders Trondsen Resmen Trabzonspor’da

Trabzonspor, Rosenborg’un Norveçli orta saha oyuncusu Anders Trondsen ‘i 950 bin Euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiğini ve 4 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

Trabzonspor Kulübü Rosenborg forması giyen Norveçli orta sahası Anders Trondsen’i  950 bin Euro bonservis bedeli karşılığında renklerine bağladığını Kamuoyu Aydınlatma Platformuna (KAP) bildirdi.

Anders Trondsen

Trabzonspor Anders Trondsen ‘e 4 yıllık imza attırdı.

Bordo Mavili Kulüp, futbolcuya 4 senelik sözleşme imzalarken, ilk sezon için 800 bin, 2. sezon için 850 bin, 3. sezon için 900 bin Euro ve 4. sezon için ise 950 bin Euro garantiücret ödeyecek.

Ayrıca Trabzonspor, 950 bin Euro’luk bonservis bedelini Norveç ekibine 3 taksit halinde ödeyeceğini de ekledi.

Bordo mavili kulüpten KAP’a yapılan açıklama şu şekilde.”Profosyonel futbolcu Andres Trondsen ‘in kulübümüze transferi konusunda, Rosenborg Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre, Rosenborg Kulübüne sözleşme fesih bedeli olarak, 3(Üç) taksit halinde toplam 950.000 Euro ödenecektir. Ayrıca Rosenborg Kulübüne; Futbolcunun bir başka kulübe transfer olası durumunda elde edilen transfer bedelinin, Rosenborg’a ödenecek tutardan sonra kalan kısmın yüzde 10’u ödenecektir.

 

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Galatasaray Transfer Atağı Jakup Moder 'i istiyorlar – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] transfer gündemindeki Polonyalı  oyuncunun Kamil Jozwiak değil Jakup Moder olduğu bilgisine […]