Amazfit Neo Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huami imzası taşıyan Amazfit Neo resmen tanıtıldı. Eski model digital saatleri anımsatan akıllı saat 37 günlük pil performansı ve bütçe dostu fiyatı ile dikkat çekiyor. Görüntüsünün aksine Neo, bir akıllı saatin yaptığı çoğu şeyi yapabiliyor.

Amazfit Neo

Amazfit Neo özellikleri ve fiyatı

Huami’nin en yeni akıllı saati Neo, ilk bakışta son dönemlerde de popülerleşmiş eski dijital saatleri anımsatır. Her ne kadar ilk bakışta uyandırdığı his bir akıllı saatten farklı olsa da 1.2 inçlik ekranı ile Neo standart bir akıllı saatin sahip olduğu hemen her yeteneğe sahip.

5 ATM’ye kadar su basıncına dayanabilen akıllı saat Bluetooth 5.0 desteği ile iOS ve Android akıllı telefonlarda kullanılabiliyor. 3 Farklı fitness moduna sahip olan saat, kalp atışımızı ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor.  Tüm bunların yanında saat, sağlık analizi özelliği ile de akıllı telefonunuz üzerinden rahatlıkla günlük, haftalık raporlara erişebilmenizi mümkün kılıyor.

Sadece 160 mAH lık bir bataryaya sahip olmasına rağmen eski bir tip ekrana sahip olması sayesinde tek şarjda 37’e güne kadar pil ömrü sunabiliyor. Bugünden itibaren Çin’de piyasaya çıkan yeni Amazfit Neo 43 dolaralık fiyatı ile ülkemize geldiğinde de talep görebilecek bir akıllı saat modeli gibi gözüküyor.

 

 

uykusuzblog

1 YORUM

  1. Philips 'ten Nefes Alabilen Kulaklık Üretti – uykusuzblog – uykusuzblog

    […] taşımaya aday. firma bu kez 20 saate kadar müzik çalabilen yeni TASH402 BK/00 kulaklığında geliştirdiği nefes alabilen yüzeyler ile kullanıcılarına konfor sunmayı […]