Aboubakar Beşiktaş İçin İstanbul’a Geliyor

Beşiktaş forvet transferini bitirmek için acele ediyor. Aboubakar İstanbul’a gelip sağlık kontrolünden geçecek. Sağlık kontrolünde sağlam çıkarsa Beşiktaşa’a imza atacak. Bundan önceki Aboubakar İstanbul’a gelip sağlık kontrolünden geçecek. Sağlık kontrolünde sağlam çıkarsa Beşiktaşa’a imza atacak. Forvet transfer girişimlerinde umduğunu bulamayan Kara Kartal yönünü gene eski Aboubakar çevirdi. Transferi sonlandırmak için Aboubakar İstanbul’a gelecek ve sağlık kontrolünden geçecek.

Santrafor transferi için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, eski golcüsü Aboubakar’ı yeniden kadrosuna katmak üzere. Kamerunlu 23:00’da İstanbul’a geliyor.

Aboubakar

Aboubakar İstanbul’a gelip sağlık kontrolünden geçecek

2016-2017 sezonunda Beşiktaş forması giyen Kamerunlu golcü ile şartlarda anlaşan siyah beyazlılar, oyuncuyu İstanbul’a getirip kapsamlı sağlık kontrolünden geçirecek. Yapılacak kontrollerde olumsuz bir durumda karşılaşılmaması halinde oyuncu ile ücretinin önemli bir kısmı performansa dayalı olacak şekilde sözleşme imzalanacak.

Beşiktaş  bu transfer için Porto’ya bonservis bedeli öedemeyeceği de alınan bilgiler arasında.

Beşiktaş’ın anlaşmaya vardığı Kamerunlu golcü oyuncu 23.30 ‘da İstanbul’a gelecek. Oyuncu, detaylı bir sağlık kontrolünden geçtikten sonra Beşiktaş ile 1 + 1 yıllık sözleşme imzalayacak.

Beşiktaş olaki bir sağlık sornu çıkması durumunda başka bir forveti transfer edecek. En büyük adaylardan biri Atletico Madrid forveti Kalinic. Yani Kalinizc defteri hala kapanmadı. Bu transfer gerçekleşmezse Başiktaş tekrar Kalinic ve kulübü ile temasa geçecek.

 

uykusuzblog